Buradasınız :
Türkçe
English
Pazartesi, 23.10.2017
05.09.17 | 16:41 zaman: 48 Gün

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Merkezi Yerleştirme Puanına Göre Yatay Geçiş Sonuçları

 

 

 

 

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Merkezi Yerleştirme Puanına  Göre Yatay Geçiş Sonuçları

 

 

 

 

Öğrencinin Adı

 

Bölümü

 

Yerleştiği  Puan

 

Kabul Durumu

Kabul Edildiği Sınıf ve Program

 

1

Oktay ŞENLİKOĞLU

 Tarih 

389,603

Kabul Edildi

1 sınıf

 

2

Bünyamin ERTÜRK

Tarih

376,095

Kabul Edildi

4.Sınıf

 

3

Haydar KARABULUT

Tarih

333,781

Kabul Edildi

1. Sınıf

 

4

Ferhat DEMİR

Tarih

322,388

Kabul Edildi

1.Sınıf

 

5

Adem İĞDİ

Tarih

308,848

Kabul Edildi

3.Sınıf

 

6

Samet BAYRAM

Tarih (İ.Ö)

318,535

Kabul Edildi

1. Sınıf

 

7

Samet BÜYÜKTAŞ

Tarih (İ.Ö)

312,981

Kabul Edildi

1.Sınıf

 

8

Onur IŞIK

Tarih (İ.Ö)

309,829

Kabul Edildi

1.Sınıf

 

9

Lütfullah GEYİK

Tarih (İ.Ö)

313052

Kabul Edildi

2.Sınıf

 

10

Şeyma FIRAT

-

-

Kabul Edilmedi

-

 

11

İbrahim ÖZOGUL

TDE

398,396

Kabul Edildi

1. Sınıf

 

12

Büşra ÖZER

TDE

365,066

Kabul Edildi

1.sınıf

 

13

Büşra DELİMEHMET

TDE (İ.Ö)

363,671

Kabul Edildi

2. Sınıf (İ.Ö)

 

14

Hafize ÖTEN

TDE

362,500

Kabul Edildi

2.sınıf

 

15

İsmail GABURGA

TDE

361,349

Kabul Edildi

1.sınıf

 

16

Hamide ALPASLAN

TDE

352,634

Kabul Edildi

2. sınıf

 

17

Ramazan GÖKÇE

TDE

347,469

Kabul Edildi

3.Sınıf (İ.Ö)

 

18

Batuhan BAYRAKTAR

TDE (İ.Ö)

347,005

Kabul Edildi

2. Sınıf (İ.Ö)

 

19

Özlem KAVAL

TDE (İ.Ö)

346,711

Kabul Edildi

2.Sınıf (İ.Ö)

 

20

Aleyna YILDIRIM

TDE (İ.Ö)

339,881

Kabul Edildi

2.Sınıf (İ.Ö)

 

21

Melek YEMŞEN

TDE (İ.Ö)

334,959

Kabul Edildi

2.Sınıf (İ.Ö)

 

22

Berna KABAYEL

TDE (İ.Ö)

323,403

Kabul Edildi

4.sınıf (İ.Ö)

 

23

Yasemin DUMAN

TDE (İ.Ö)

319464

Kabul Edildi

3.Sınıf (İ.Ö)

 

24

Sedanur KARSU

-

315,373

Kabul Edilmedi

 

 

25

Büşra ÖZER

Coğrafya (İ.Ö)

 

Kabul Edildi

2. Sınıf  (İ.Ö)

 

26

Cansu AKYÜZ

Coğrafya (İ.Ö)

 

Kabul Edildi

2. sınıf (İ.Ö)

 

27

Okan AYSU

Coğrafya (İ.Ö)

 

Kabul Edildi

2.Sınıf (İ. Ö)

 

28

Rıdvan US

Coğrafya (i.Ö)

 

Kabul Edildi

2. sınıf (i.Ö)

 

29

Taner SIPÇIK

Coğrafya (İ.Ö)

 

Kabul Edildi

2. Sınıf (i.Ö)

 

30

Onur TURAN

Coğrafya

 

Kabul Edildi

3. Sınıf

 

31

Oğuzhan HAKYEMEZOĞLU

Sosyoloji

 

Kabul Edildi

1.Sınıf

 

32

Emre GÜLCAN

Sosyoloji

 

Kabul Edildi

1.Sınıf

 

33

Kübra KARTAL

Sosyoloji

 

Kabul Edildi

2.Sınıf

 

34

Büşra ÖZER

Sosyoloji

 

Kabul Edildi

2. Sınıf